Blog: ‘Wanneer je privé leven, je professionele leven in de weg zit’

Mijn oudste zoon en ik hebben een aantal weken lang elke week heen en weer gereden naar verschillende afspraken. We hebben de mooiste gesprekken gehad of juist helemaal niets gezegd.
Na de laatste afspraak kreeg ineens een zo’n ontzettend trots gevoel vanbinnen en kreeg kippenvel over mijn hele lijf. Het was zo bijzonder dat ik een klein onderdeel mocht zijn in zijn reis naar de beste versie van zichzelf. Zien waar hij vandaan kwam en wat hij allemaal heeft bereikt tot nu toe. Vanaf dat moment wist ik wat ik wilde en waarom.
Ik kan mezelf en mijn kwaliteiten inzetten om iemand de beste versie van zichzelf te laten worden. Hoe mooi is dat?
Door het gesprek aan te gaan op een laagdrempelige manier weet ik de persoon vaak te bereiken. Mijn kracht ligt in het uit elkaar halen van uitdagingen, problemen en hobbels die genomen moeten worden.
Vanaf dat punt gaan we samen op zoek naar de oplossingen.
Ik ben Pascalle Kunstt, coach voor jongvolwassenen die door stress of druk vanuit de maatschappij of privé situatie niet meer goed kunnen functioneren op de werkvloer.
En als niks meer werkt dan kan ik altijd nog de favoriete quote van mijn jongste zoon gebruiken: ‘Lachen en zwaaien jongens, lachen en zwaaien’


